Znam da sam malo uranila sa ljetnim šeširićima, jer u većem dijelu RH još pada snijeg, no meni je zaista dosta zime i jedva čekam sunce. Šeširić je napravljen na isti princip kao i moji ranije objavljeni zimski vuneni šeširi, samo što sam u ovom slučaju koristila pamučni konac. S obzirom da je konac dosta tanji od vune koju sam prije koristila, valjalo je gotovi šeširić malo uštirkati da bolje stoji. Koristila sam štirku u spreju, no nisam zadovoljna, jer obod je i dalje dosta mekan. Možda zato jer je heklan rupičastim bodom.
Mislim da ću morati isprobati tradicionalnu metodu štirkanja brašnom i vodom, što dosad nisam nikad pokušala.
Šešir sam ukrasila sa dva cvijeta tirkizne i zelene boje. Mogu se zašiti na šešir ili samo prikačiti kao broševi.
Za kraj ovog posta donosim jednu sličicu moje lipotice!








