Jedva čekam proljeće, ili možda ljeto...no, kako je još uvijek jako hladno i dalje me drži stvaranje zimskih dodataka. Najprije me uhvatila manija za rukavicama i šal ovratnicima, a nakon nekoliko kapa, sada sam i dalje u fazi šešira. Dio mojih šešira vidjeli ste u prošlom postu, a sada evo dva šarena u plavim i rozim tonovima. Zgodni su jer se mogu napraviti od ostataka vune koje manje-više svi imamo po ormarima, no možete i kombinirati boje po volji.
Šešir u plavo-bijelo-crno-sivoj kombinaciji može se nositi bez ukrasa, jer je sam po sebi već dovoljno šaren, no za svaki slučaj napravila sam dva cvijeta - broša koji se mogu zakačiti na obod šešira.
Evo i rozo-bijelo-crnog šešira koji se također može nositi bez ukrasa, sa bijelim cvijetom ili sa oba broša zajedno.
Sigurno će netko pomisliti da su šeširići kičasti, no meni su sa ovim živim bojama baš pravo zimsko osvježenje.
Možda bude još jedan post o šeširima, a onda ću vas prestati gnjaviti sa pokrivalima za glavu, obećavam...